Šaltojo kalimo ir karšto kalimo klodai yra skirtingi

Šaltas kalimas ir karštas kalimas Flanšai yra skirtingi

Flanšai karšta kalimo: karšto kalimo, dėl deformacijos ir atsparumo deformacija yra labai mažas, galite suklastoti sudėtingų didžiųjų flanšų formą. Norėdami gauti aukšto tikslumo Flanšai, gali būti 900-1000 ℃ temperatūros srityje karšto kalimo perdirbimas. Be to, atkreipkite dėmesį į pagerinti karšto kalimo darbo aplinką. Kalimo mirties gyvenimas (karšto kalimo 2-5000, šilta kalimo 1-2 milijonai, šalto kalimo 2-5 milijonų), palyginti su kitomis temperatūros srityje kalimas yra trumpesnis, tačiau jo laisvės laipsnis, maža kaina. yra metalo atsparumo deformavimui mažinimas, taip sumažinant kietojo slėgio kiekį, reikalingą blogai paveiktai medžiagai deformuotis, taip žymiai sumažinant kalimo įrangos tonažą; keičiama plieno liejinio liejimo struktūra, rekristalizacija, grubti masto mikrostruktūra į smulkias daleles ir sumažintos liejamos konstrukcijos trūkumai, pagerinamos plieno mechaninės savybės;

Šaltos šlifavimo flanšai yra nedidelis Flanšų dydžio pokytis esant žemai temperatūrai kalimui. 700 ° C temperatūroje žemiau kalimo, mažesnio oksido susidarymo ir paviršiaus be dekarbizacijos reiškinio. Todėl tol, kol deformacija gali būti energijos formavimo diapazone, šaltojo kalimo lengva gauti gerą matmenų tikslumą ir paviršiaus apdailą. Tol, kol geros temperatūros ir tepimo aušinimo kontrolė, 700 ℃ žemiau šilto kalimo taip pat gali gauti labai gerą tikslumą. Šalta kalimo, šaltos ekstruzijos, šalta antraštė ir kitas plastiko perdirbimas kolektyviai. Šaltas kalimas yra medžiagos kristalizacijos temperatūra žemiau liejimo proceso, yra atsigavimo temperatūra tolimesnei kalimui. Neteisingo kalimo įpročio gaminimas, žinomas kaip šaltas kalimas. Šaltos kalimo medžiagos dažniausiai yra deformacijos atsparumas kambario temperatūroje yra mažas, geresnis plastikinis aliuminis ir kai kurie lydiniai, varis ir kai kurie lydiniai, mažo anglies plieno, anglinio plieno, mažo lydinio konstrukcinio plieno. Šaltojo kalimo paviršiaus kokybė, didelio matmenų tikslumas gali pakeisti kai kurias pjovimo vietas. Šaltas kalimas gali sustiprinti metalą ir pagerinti Flanšų stiprumą.

Šaltojo kalimo technologijos plėtra yra daugiausia didelės pridėtinės vertės produktų kūrimas, gamybos sąnaudų mažinimas, tuo pačiu metu nuolat atliekama pjaustymo, miltelių metalurgijos, liejimo, karšto kalimo, lakštinio metalo formavimo proceso infiltracija ar pakeitimas, technologijos kartu suformuojant sudėtinį procesą.

Dabar daugelis žmonių susiliečia su flanšu, bet nežinote, kokie yra Flanšai, kokie dalykai, Flanšai pasirodo žmonių gyvenime visur, taip išsamiai paaiškinkite Flanšų ir jungties naudojimą. kelias. Jungčių jungtis - tai du vamzdžiai, jungiamosios detalės ar įrenginiai, kurie pirmiausia pritvirtinti prie flanšų, tarp dviejų flanšių ir plieniniai flanšai, sujungti varžtais, kad užpildytų jungtį. Kai kurie jungiamosios detalės ir įranga turi savo Flanšą, bet taip pat priklauso flanšams. ryšys. Jungčių jungtis yra svarbus būdas prijungti vamzdžių konstrukciją. Jungčių jungtis paprasta naudoti, kurie gali atlaikyti didesnį slėgį. Toliau pateikiamos tokios pačios kaip "

Pramoninių vamzdynų junginių naudojimas yra labai platus. Šeimoje vamzdžio skersmuo yra mažas ir mažas, jo nemato Flanšų jungtis. Jei katilinėje arba gamybos vietoje yra pilnas Flangesd vamzdžių ir įrangos. Pagal jungties tipą Flanšai jungiamųjų tipų galima suskirstyti į: Plokščias plokščias suvirinimas Flanšai su kaklu Plokščias suvirinimas Flanšai su kaklo suvirinimu Flanšai, suvirinimo jungtys Flanšai, srieginiai flanšai, flanšų dangčiai su kaklo suvirinimo žiedu Laisvosios jungtys, plokščias suvirinimo žiedas laisvas Flanšai, žiediniai grioveliai Flanšai ir jungės dangčiai, didelio skersmens plokštieji Flanšai, didelio skersmens aukštas kaklas Flanšai, akmens plokštės, užpakaliniai suvirinimo žiedai laisvi Flanšai.