Mano automobilį po didelių kaltinių kalimo terminio apdorojimo

Kenksmingumas baltas taškas baltas taškas 1.1 yra vidaus įtrūkimų, sukelia vandenilio, Plienas, kietas valstybės aukštos vandenilio kiekis plieno, plieno tampa trapūs gerokai, iš esmės, baltos dėmės taip pat trapūs nepakankamumas. Baltos dėmės atsiradimas taip, kad mechaninės savybės, plieno, ypač drastiškai sumažino skersinės plastiškumas ir kietumas, tapo labiausiai pavojingų šaltinį, lūžių, didelės įtakos veiklos ir gyvenimo dalis. Todėl, kai baltas taškas, kalimo, kalimo turi būti nurašytas į atliekas.

1.2 morfologija balta taškų išilgine kryptimi kalimo lūžio paviršius atrodo kaip aštrių briaunų, apvalus ar ovalo formos sidabro baltos dėmės; mažas priartinimas skersinės egzemplioriais kaip maža valsčiaus kreko, kelių milimetrų, didžiausia dešimčių milimetrų ilgio.

1.3 reikalavimai ir baltos dėmės, pagamintas formavimo temperatūra po kalimas, plieno ir vandenilio streso (deformacijos stresą, šiluminiam stresui, organizacines streso, ypač streso) pagal bendras poveikis pagaminti. Baltos dėmės susidarymo temperatūros vėsinamas kalimo santykinai žema temperatūra apie 250 ° c iki kambario temperatūros tuščią šiame intervale.

1.4 pabrėžia ryšį tarp vandenilio ir baltos dėmės literatūroje formavimas [2 autoriai nurodė: "plieno sudėtyje yra pakankamai vandenilio kiekis yra būtina sąlyga formavimui, baltos dėmės, vidaus streso atsiradimas gali skatinti formavimas baltos dėmės poveikį, todėl supersaturated vandenilio kiekis yra gaminti balti taškai"kaltininkas" , o vidaus stresas yra "bendrininkas". "giluminį pasakyti ryšį tarp dviejų baltos dėmės.