Kaltinių tolerancijos metodai

Kaltinių tolerancijos gerinimo metodai

Kaltiniai dirbiniai plačiai naudojami mašinose, energetikoje, kompresoriuose, jūroje esančiose naftos mašinose ir kitose srityse. Kalimo forma yra sudėtinga, sienos storio dydžio pokyčiai, radiografinis aptikimas, paprastai reikia išbandyti pakartotinio poveikio plotą, reikia tobulinti, ty pagerinti radiografinį paklaidą, pagrindinės priemonės yra:

1. Kalimo plotas

Kaltiniai geometrijai yra sudėtingi, o skerspjūvio dydis labai pasikeičia. Radiografijos aptikimas remiasi skaidraus ploto tolerancija, kuri gali optimizuoti proceso parametrus ir sumažinti pravažiavimų skaičių. Tai yra: patenkinti spinduliuotės lauką ir kuo labiau išlaikyti normaliąsias sąlygas; tas pats paties regiono storis yra padalytas į tą pačią plėvelės dalį; dėl regiono storio, filmo tolerancijos ir daugiau filmų technologijos, kad maksimaliai padidintų pravažiavimo ilgį, kad sumažintų pravažiavimo skaičių; simetriško ploto storio atveju vienu metu naudojama daugelio filmų poveikio simetrija.

2. Spindulių šaltinio charakteristikų panaudojimas

Dažniausiai naudojami spindulių šaltiniai yra daugiausia χ-ray įrenginys, γ šaltinis ir greitintuvas, storio pritaikymas ir skirtingų pranašumų naudojimas. "X-ray" aparatas daugiausia naudojamas plieno sienelių kalimo ploto įsiskverbimui, o skaidrumas yra geresnis nei γ spindulių pluoštas. Γ šaltinis yra tinkamesnis tam tikros sudėtingos ertmės kalimo įsiskverbimo bandymui ir gali būti veikiamas apskritimo kryptimi. Pagrindinės akceleratoriaus savybės yra energija, skvarba, trumpas tranzito laikas, didelis efektyvumas, platus fotografavimo storis.

3. Daugiafunkcinių technologijų naudojimas

Daugialypės terpės technologija tuo pačiu metu yra tamsiame maiše į dvi ar daugiau šviesai jautraus greičio tą patį arba skirtingą plėvelę, kad būtų galima perduoti, yra geras juodumo nuoseklumas. Kai filmas yra įdėtas į skirtingą fotografuojamo juostos storį, per vietos storį su dideliu plėvelės greičiu, kad būtų įvertintas vertinimas, per mažų filmo dalių storį su mažu jautrumu stebint plėvelę ; Maišelis į tą pačią dviejų filmų fotografavimo greitį, dviejų filmų vietos storis gali būti pridedamas prie stebėjimo ir vertinimo, mažų dalių storio su vienu stebėjimu.

4. Storio kompensavimas ir apsauga

Daugelis kaltinių formos komplekso, pasiskirstę pagal storio skirtumą, didelio energijos rentgeno spartintuvo greitintuvo naudojimas per pravažiavimą dažnai gali patenkinti gebėjimą perduoti, bet taip pat padidino filmo rūko, bus "krašto erozijos" reiškinys; pagal konkrečias gamybos dalis. Kompensavimo blokas ir būtinos ekranavimo priemonės gali sumažinti neigiamą juodą plėvelę ir "krašto erozijos" efektą, padidinti plėvelės toleranciją, pagerinti plėvelės aiškumą.

Paskirstymo pramonė Kalimo paklausos struktūra žymiai keičiasi. Iš pramon s poreikių Kaltiniai, automobilių kalimas sudarė ketvirtadalį automobilių gamybos ir struktūriniai pokyčiai iš viso Kaltiniai pokyčiai yra labai dideli; visų rūšių vamzdžių jungiamosios detalės sudarė 12,2%.

Nors Kinija jau yra tikra kalimo galia, tačiau Kinijos kalimo produktų kokybė ir tarptautinis aukščiausio lygio lygis yra akivaizdus atotrūkis. Dauguma produktų kokybės rodiklių yra stadijos atotrūkis, imitavimas labiau novatoriškas mažiau. Tam tikri produktų kokybės standartai yra aiškiai atotrūkis. Visas valdymo procesas yra blogas, geras laiko skirtumas, kokybės ir stabilumo trūkumas.

Produkto pardavimo vangumas, siekiant skatinti dalį Kinijos kalimo įmonėms buvo kainų karas, pulsas ir netrukus kainų karas Kinijos žemos klasės Kalimas gamybos srityse, sparčiai plinta, kad visas Kinijos žemos klasės Kalimo produktai rinka dūmų užpildyti .

Dvigubo žaliavų augimo ir darbo sąnaudų, Kinijos kalimo pramonės atveju, nėra perteklių pelno maržos kainų skatinimo, jau nekalbant apie produkto vertė yra labai maža mažai pabaigos kalimo gamybos įmonės. Siekiant paskatinti žemos talpos kaltinių gamintojai pakartotinai sumažino kainas dėl perteklinių pajėgumų kalimo pakuočių, šio reiškinio homogenizavimas yra rimtas. Pirmiau minėti du veiksniai lėmė, kad Kinijos žemos gamybos kaltinių gamybos įmonėse daug neskubų kaltinių produktų, siekiant sumažinti atsargų slėgį, įveikti oponentus, žemos klasės Kalimo gamybos įmonės atliko kainų karą ar net mažesnę už savikainą vykdyti piktą konkurenciją.

Kalimo įmonės, tokios kaip apsinuodijimas, troškulys konkuruoja ne tik sutrikdydami įprastą Kinijos Kalimo rinkos tvarką, bet ir pagreitino savo nuosmukio greitį.