Kalimo šilumos apdorojimo žinojimas

Kalimo šilumos apdorojimo žinių kėlimas

Kalimo šiluminio apdorojimo žinojimas - kaltiniai

Pirma, apibrėžkite:

Kalimas yra dvigubas karštasis grūdinimas ir aukšta temperatūra grūdinimas, o jo tikslas yra, kad ruošinys turi gerą bendrą mechanines savybes.

Kalimo apdorojimas: po aukšto temperatūros grūdinimo terminio apdorojimo metodo, žinomo kaip kalimo apdorojimas, grūdinimas. Aukštos temperatūros grūdinimas reiškia grūdinimą 500-650 ° C temperatūroje. Kalimas gali pagerinti plieno charakteristikas, medžiagą iki didelio reguliavimo laipsnio, jos stiprumą, plastiškumą ir kietumą, o geros išsamios mechaninės savybės. Kalimo apdorojimas, kad gautų grūdintą sorbitą. Grūdintas sorbitas susidaro atleidžiant martensitą ir padidinamas daugiau kaip 500 - 600 kartų optiniu metalografiniu mikroskopu. Jis būdingas karbidų pasiskirstymui sudėtinėje organizacijoje esančių feritų matricų (įskaitant Cementite) granulių. Tai taip pat yra martensito, ferito ir granuliuotų karbidų mišinio, grūdinimo organizavimas. Šiuo metu feritui iš esmės nėra anglies supersakymo, karbidas taip pat yra stabilus karbidas. Kambario temperatūra yra subalansuota organizacija.

Antra, taikant kalimo pavyzdžius: 45 plieno kaltiniai

Kalimas dažnai naudojamas vidutinio anglies (mažai lydinio) struktūrinio plieno, taip pat naudojamas mažo lydinio plieno. Trumpai tariant, mechaniniai aukštų konstrukcinių dalių reikalavimai turi būti kalimo perdirbimas. (Kietinimas ir grūdinimas, šiluminis rafinavimas) yra viena iš terminio apdorojimo proceso. Medžiagos, gesinančios po aukšto temperatūros grūdinimo, vadinamos kalimo apdorojimu. Tikslas yra užtikrinti, kad plienas būtų didelio tvirtumo ir pakankamo stiprumo, o jo sudėtyje yra puikių mechaninių savybių. Tokie kaip vertikalus velenas, sraigtas, pavara ir kt. Paprastai po perdirbimo dalių, taip pat po neapdoroto tuščio mechaninio apdirbimo.

45 plieniniai kaltiniai dirbiniai

45 plienas yra anglinio konstrukcinio plieno, karšto ir šalto apdirbimo charakteristikos yra geros, geros mechaninės savybės, o kaina yra maža, plati šaltinis, taip plačiai naudojamas. Jo didžiausias silpnumas yra didelis sukietėjimas, skerspjūvio dydis ir nereikia naudoti palyginti didelio ruošinio. 45 plieno užgesinimo temperatūra A3 + (30 ~ 50) ℃ praktiškai paprastai viršija ribą. Aukšta gesinimo temperatūra gali pagaminti ruošinio šildymo greitį, mažinti paviršiaus oksidaciją ir pagerinti darbo efektyvumą. Siekiant suvienodinti ruošinio austenitą, būtina turėti pakankamai laiko. Jei faktinis įrengtas pajėgumas yra didelis, reikia išplėsti izoliacijos laiką. Priešingu atveju gali atsirasti netinkamas šildymas, kurį sukelia nepakankamo kietumo reiškinys. Tačiau izoliacijos laikas yra per ilgas, bus gausūs grūdai, oksidacinis nugruntuotasis rutulys, turės įtakos gesinimo kokybei. Manome, kad jei įdiegta krosnis yra didesnė už proceso nuostatų nuostatas, šildymo ir šildymo laikas bus pratęstas 1 /

Kadangi 45 plieno kietėjimas yra žemas, todėl šaldymo greitis turi būti 10% sūrymo tirpalo. Po ruošinio į vandenį jis turėtų būti sukietėjęs, bet ne šaltas, jei ruošinį šaltame vandenyje sūryme galima įtrūkti ruošinį, tai yra todėl, kad kai ruošinys atšaldomas iki maždaug 180 ℃, austenitas greitai transformuojamas į martensitą. Per didelis audinių stresas, kurį sukelia. Todėl, kai ruošinio gesinimas greitai atšaldomas iki temperatūros zonos, reikia lėtai aušinti. Kadangi vandens temperatūrą sunku suvokti, norint būti patyrę veiksmai, kai užteršto gaminio vandens viduje galite aušinti orą (pvz., Geriau alyvą). Be to, ruošinys į vandenį neturėtų judėti statine, turėtų būti suderinamas su ruošinio geometrine forma, kad būtų reguliariai judama. Statiška aušinimo terpė su statiniu ruošiniu, dėl kurios susidaro nelygus kietumas, netolygus įtempis, todėl ruošinys deformuojasi arba netgi įtrūkęs. 45 plieno kaltiniai po kietumo užgesinimo turi pasiekti HRC56 ~ 59, mažesnio skerspjūvio galimybę, bet ne mažesnę kaip HRC48, kitaip tai rodo, kad ruošinys nėra visiškai išblukęs, organizacija gali pasirodyti sorbito ar net ferito, ši organizacija per grūdinimas, vis dar lieka matricoje, o ne kalimo tikslais.

45 plienas po grūdinimo aukštoje temperatūroje atšildymo, šildymo temperatūra paprastai yra 560 ~ 600 ℃, kietumo reikalavimai HRC22 ~ 34. Kadangi kalimo tikslas yra gauti išsamių mechaninių savybių, todėl kietumas yra platus. Tačiau brėžinys turi kietumo reikalavimus, norint užtikrinti kietumą, būtina koreguoti temperatūrą pagal brėžinius. Jei kai kurios veleno detalės reikalauja didelės stiprumo, kietumo reikalavimai yra aukšti; ir kai kurie pavarai, su šarnyrinio veleno detalėmis, bet taip pat kalimas po frezavimo, kištuko apdorojimo, kietumo reikalavimai žemiau. Atsižvelgiant į grūdinimo trukmę, priklausomai nuo kietumo reikalavimų ir ruošinio dydžio, mes manome, kad kietumas po grūdinimo priklauso nuo grūdinimo temperatūros, o grūdinimo laikas nėra, tačiau jis turi būti grąžintas per bendrą ruošinio uždegimo laikymo laiką. Daugiau nei valandą.