Kinijos kaltinių pramonės transformavimas ir kelių tobulinimas

Kinijos kaltinių pramonės pertvarkymas ir kelio tobulinimas

Kaltiniai dirbiniai yra dvi vamzdžio dalys arba kitos vamzdžių jungiamosios detalės, tarp jų trys jungtys, keturios jungtys, kaltiniai, alkūnės, galvutės, flanšai ir pan. Pramoniniai produktai daugiausia naudojami naftos chemijos, gamtinių dujų, laivų statybos, elektros energijos ir medicinos srityse, ypač kylančiose srityse, tokiose kaip jūrų inžinerija ir branduolinė energija. Produktai daugiausia naudojami naftos chemijos pramonės, gamtinių dujų, laivų statybos, elektros energijos ir medicinos srityse, ypač jūrų inžinerijos ir branduolinės energijos srityse. Erdvė yra didžiulė.

Spartus pramoninių kaltinių pramonės besivystančių pramonės vystymasis paskatins didžiulį skersmenį, sudėtines medžiagas, didelio našumo ir aukšto patikimumo jungiamąsias reikmes. Šiuo metu pramoninio metalo vamzdžių pramonės elektros energijos paklausa sumažėjo, daugiausia dėl bendro našumo, mažo techninio šiluminės galios įrengimo, dėl kurio sumažėjo vamzdžių jungiamųjų detalių poreikis. Tačiau vėjo jėgos flanšas, branduolinių vamzdžių jungiamosios detalės ir didelio skersmens, nestandartinių, aukštos kokybės šiluminės jėgainės vamzdžių jungiamosios detalės ir kiti pagrindiniai komponentai, vis dar trūksta, kai kurie turi remtis importu. Atsižvelgiant į pagreitintą urbanizaciją Kinijoje, naftos ir dujų telkinių plėtrą, laivų užsakymų perleidimą pasaulyje, jūrų išteklių statybą ir atominių elektrinių statybą, jau padidės pasiūlos ir paklausos skirtumai. trumpos tiekimo rinka.

Analizė per ateinančius kelerius metus šalies žemo slėgio pramoninių metalo vamzdžių metinis suvartojimas 1,5 milijono tonų, aukšto slėgio pramoninių metalo vamzdžių jungiamųjų detalių metinis suvartojimas apie 2,3 milijono tonų, plius eksporto verslas, Kinijos pramoninės metalo vamzdžių pramonė iš viso metinės paklausos 4,5 mln. tonų apie. Pasaulinis metinis aukšto slėgio vamzdžių jungiamųjų detalių suvartojimas pramonėje yra ne mažesnis kaip 23,4 milijono tonų, o rinkos talpa viršija 90 milijardų JAV dolerių.

Nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės turi turėti tam tikrą nuolydį, vandentiekio nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės, esančios mažiausiame taške, kad būtų galima įrengti išleidimo kamštį arba išleidimo vožtuvą. Nerūdijančio plieno vamzdžio nuolydis turi būti nuolydis į drenažo įrenginį, kad būtų lengviau iš nerūdijančio plieno vamzdžių srauto tekėti ir techninės priežiūros ištuštinimas. Nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės turi būti nustatytos taip, kad atitiktų šiuos reikalavimus: vandentiekio nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės turi būti montuojamos nerūdijančio plieno vamzdžių srauto kryptimi, atitinkančia nuolydžio kryptis, turi būti nuoseklios, nuolydis turi būti tiesus. Vandens tiekimas turėtų būti 0,002 ~ 0,005 nuolydis, paprastai turėtų užtikrinti, kad standartinis 0,003 nuolydis ir nuolydis į vandens išleidimo įrenginį.

Aukšto slėgio kalimo gamybos procese pirmiausia suvirinama daugiakampis žiedas su daugiakampiu skerspjūviu arba daugiakampis ventiliatoriaus formos korpusas su uždaru galu abiejuose galuose. Kai vidinis slėgis yra užpildytas slėgine terpe, taikomas vidinis slėgis, o skerspjūvis keičiamas nuo daugiakampio iki apvalios ir ilgainiui tampa apskrito žiedo korpusu. Jei reikia, apskrito žiedo korpusą galima supjaustyti į keturias 90 Kalvių arba šešias 60 aukšto slėgio kaltinių arba kitas specifikacijas aukšto slėgio Kalimas, šis procesas tinka gaminti aukšto slėgio Kalimo skersmuo ir štampavimas Kalimas Skersmuo santykis didesnis nei 1,5 bet kokios didelių Kaltinių specifikacijos, yra didelio nacionalinio standarto kalimo gamyba idealus metodas.

Aukšto slėgio kalimas tinkami naftos, gamtinių dujų, chemijos pramonės, hidroenergijos, statybų ir katilų vamzdynų sistemai ir kt. Galima taupyti įrangą ir formos sąnaudas be vamzdžio lempos kaip žaliava ir gauti bet kokį didelį skersmenį ir santykinai plonas sienelės storis. Dėl dviejų priežasčių galima sutrumpinti gamybos ciklą, todėl gamybos sąnaudos smarkiai sumažėja. Kadangi tai nereikalauja jokios specialios įrangos, ypač tinkamos didelės apimties nacionaliniam standartiniam kalimo apdorojimui. Užmaunamas ant plokščio arba gali būti išvystytas paviršius, taigi medžiaga yra paprasta, paprasta Garantija, lengva surinkti ir suvirinti