Analizė apie kaltinių pramonės rinkos struktūrą ir eksploatavimo būdą

Rinkos struktūros ir kalimo pramonės darbo režimo analizė

Rinkos struktūros ir kalimo pramonės darbo režimo analizė
Kalimas reiškia "kalimo" įrangą ir darbą (pelėsių) su tuščio arba luito plastiško deformavimo vaidmeniu, siekiant gauti tam tikrą Kalimo apdorojimo būdų dydį, formą ir kokybę. Metalo pluošto gamybos proceso tęstinumo užtikrinimas, kad pluoštinių audinių ir kaltinių klodų formavimas atitiktų visą metalinę liniją, kad būtų užtikrinta, jog dalys turi gerų mechaninių savybių ir ilgą tarnavimo laiką. Todėl kaltiniai plačiai naudojami aviacijos, automobilių, laivų statybos, mašinų, ginklų, naftos chemijos įrangos, elektros ir metalurgijos pramonėje.
Šiuolaikinė kalimo pramonė Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose bei kitose išsivysčiusiose šalyse buvo šimto metų istorija, moderni kalimo technologija ir kalimo technologija buvo Vokietija, JAV, Japonija ir Rusija bei kitų šalių monopolija. Kinijos Kalimo pramonė vėlavo labiau išsivysčiusias šalis, daugelis pagrindinių laisvųjų Kalimo produktų daugiausia priklauso nuo importo, tačiau dėl ekonominio išsivystymo lygio ir padidėjusios užsienio valiutos, Kinijos kalimo technologija ir technologinė pažanga sparčiai vystosi, daugelis produktų pasiekė lokalizacija, kai kurie produktai buvo eksportuojami į užsienį ir gali konkuruoti su panašiais produktais išsivysčiusiose šalyse.
Pirma, kalimo rinkos dydžio analizė
Su ekonominės plėtros ir įrangos gamybos pramonės pažanga, Kinijos kalimo gamybos pramonė atvedė į naują spartų vystymosi laikotarpį. Naujojo pasaulio pramonės tyrimų centras paskelbė "2017-2021 m. Kinijos kalimo pramonės rinkos specialią mokslinių tyrimų ir plėtros tendencijų analizės ataskaitą", 2011-2016 m. Kinijos kalimo produkcijos iš 7,084,600 tonų 2011 m. Iki 20,161,300 tonų, ypač 2014 m. Didesnis augimo tempas .
Antra, kalimo vystymosi modelio analizė
Iš pasaulio kalimo pramonės, Vokietijos, JAV, Rusijos ir Japonijos, Kalimo technologijos, Kalimo technologijos ir įrangos lygis yra pirmaujančios pasaulyje pozicijos, ilgalaikės monopolijos pasaulyje didelio masto aukščiausios klasės Kalimas gamyba. Pastaraisiais metais su Kinija, Indija, Brazilija ir kitomis besivystančiomis šalimis ekonominė plėtra, kalimo pramonės įranga, siekiant greitai pagerinti kalimo pajėgumus nuolat, kai kuriose gaminių srityse ir išsivysčiusiose šalyse formuoti konkurencijos modelį.
Po reformos ir atvėrimo, dėl nacionalinės politikos skatinimo ir rinkos paklausos skatinimo, Kinijos kalimo pramonė sparčiai vystėsi. Šiuo metu Kinijos kalimo pramonės įranga buvo pasaulyje pirmaujančio lygio, kalimo pajėgumus pasaulyje pirmaujančių srityje svarbiausių pagrindinių liejimo ir kalimo taip pat padarė proveržio, kai kurie produktai buvo nutraukta užsienio monopolija, bet Kinijos kalimo pramonė žaliavomis, terminio apdorojimo technologijomis ir išsivysčiusiomis šalimis. Yra tam tikras atotrūkis, ribojantis tolesnę Kinijos kalimo pramonės plėtrą.
Šiuo metu Kinijos kalimo pramonės bendras konkurencinis kraštovaizdis yra: dideli valstybiniai visapusiški kalimo įmonės kapitalo, įrangos ir darbuotojų pranašumai, ir ilgalaikio gamybos pagrindinių įrenginių kalimas šalies Kalimas, patirtis yra labai turtingas pramonėje dominuojantis pozicija; Lankstus veiksmas, prisitaikantis prie rinkos galimybių, kai kuriuose rinkos segmentuose sudaro savo unikalų konkurencinį pranašumą.
Trečia, kalimo pramonės verslo modelio analizė
Kaltinių pramonė dėl ypatingo savo produktų pobūdžio, dažniausiai pagal užsakymą. Todėl kalimo pramonė pagal klientų poreikius arba pagal tam tikrus standartus "pritaikyti" tam tikrą skaičių tam tikrų kalimo dirbinių ir tam tikruose produktuose paprastai "parduoda produkciją". laiko tiekimo laikotarpis. Kepimo pramonė yra dar viena svarbi prieigos kvalifikacijos veikimo charakteristika. Daugelis pramonės šakų, susijusių su kalimo dirbinių kokybe, yra didesnės, dažniausiai turi tam tikrus pramonės prieigos standartus, siekiant sustiprinti ir apsaugoti produktų kokybę. Pavyzdžiui, į ES slėginės įrangos rinką produktai turi išlaikyti PED arba AD2000 sertifikatą. Kai kurie dideli pramonės gamintojai, nes turi būti sertifikuota aukščiausios klasės produktų taikymas, gamybos įmonių sertifikavimo poreikis ir net gamybos įmonių gamintojai.