Pavarų žiedų kaltiniai

Pavarų žiedų kaltiniai
Informacija apie

Žiedinių kaltinių siūlai su aukštos kokybės reikalavimais. Dėl žaliavų, turėtų atlikti sumažinimo santykis bandymai, makro testai, mikro testavimas, cheminės sudėties analizė. Dėl neapdorotų kaltinių po apdorojimo iš anksto, reikia atlikti TT bandymus. Po terminio apdorojimo iš anksto apdirbtų žiedų grūdinimo ir grūdinimo, reikia atlikti kietumo bandymus, mechaninius bandymus ir metalografijos analizę.


Kaip besiūlių kaltinių ir valcuotų žiedų ekspertų tiekėjas, mes gaminome daugybę įrankių žiedinių kaltinių, skirtų mūsų įrankių klientams. Pavarų žiedai dažniausiai naudojami transporto priemonių tipuose, pvz., Automobiliuose, autobusuose, sunkvežimiuose ir kt.


Žiedai, pagaminti iš valcuotojo kalimo, iš anksto apdirbti, karštas apdorojimas grūdintas ir grūdintas, su CNC apdirbtu būdu, įrankių pjūklai ir dantų grūdinimasis. Daugiausia krumpliaračių žiedų yra C45, 40Cr, 41Cr4, 42CrMo4, 34CrNiMo6.


Mes taip pat turėjome mašinų gamybos, apdirbimo, CNC apdirbimo, tekinimo, frezavimo, gręžimo, šlifavimo, sriegimo, įrankių pjovimo ir tt pajėgumus.


Klientas yra mūsų pagrindinė veikla. Mūsų prouductai daugiausia eksportuojami į Europos šalis.12

34

Ar jūs einate į didmeninę individualų žiedinių kaltinių siūlų iš vienos iš pagrindinių kaltinių ir valcuotų žiedų gamintojų ir tiekėjų? Tada galite nedelsdami susisiekti su mūsų gamykla.
Tyrimo