Nerūdijančio plieno specialios kalimo dalys

Informacija apie

Nerūdijančio plieno kalimas yra vienas iš pagrindinių mūsų produktų. Mes turėjome ilgametę nerūdijančio plieno kalimo dirbinių patirtį. Mes naudojame dviejų rūšių gamybos būdus, kai suklasifikuoti nerūdijančius plienus: atvirą klastotę ir suklijuotą klastotę.

Mes siūlome ne tik įprastus nerūdijančius plienus, tokius kaip 316, 316L, 304, 304L, 1.4301, 1.4404, 1.4418, 1.4432, 1.4462, 2205, F51, bet ir iš kliento pagamintų medžiagų pagal poreikius arba DIN, ANSI, EN standartai. Mes turėjome tinkamą partnerį tiekti mums visus nerūdijančio plieno gaminius.

Dėka mūsų pažangių technologijų ir įrangos, todėl turėjome visą kompetenciją, kad sukurtume didelius sunkumus patiriančius gaminius, tokius kaip plonasienių puošmenų, sudėtinių kaltinių dirbinių, sunkiųjų kaltinių dirbinių.

Išskyrus apdirbimo paviršius, mes šaudėme kitus paviršius, todėl mūsų nerūdijančio plieno kaltiniai paviršiai yra labai gražūs.

Mes turėjome CNC apdirbimo centrus, CNC tekinimo stakles ir kitą apdirbimo įrangą, todėl mes galime tiekti baigtus nerūdijančio plieno kaltiniai dirbinius.


Ar jūs einate į didmenines individualizuotos nerūdijančio plieno specialias kalimo dalis iš vieno iš pirmaujančių Drop Forgings gamintojų ir tiekėjų? Tada galite nedelsdami susisiekti su mūsų gamykla.

Tyrimo